VEGATEST Expert


Dr. Voll tarafından geliştirilen ve organizmanın ilgili test verilerine tepkisinin deri üzerinden sorgulandığı VEGATEST, 6000 yıllık geleneksel Çin tıbbı ile çağdaş Batı teknolojisinin bileşimidir.
Bedenimizin biyokimyasal, biyofiziksel, enerjisel, zihinsel ve ruhsal boyutlarda ortaya çıkan işlev bozukluklarının bilgilerinin kan yoluyla tespit edilmesi VEGATEST aracılığıyla yapılabilir. VEGATEST yardımıyla kişinin kendisini aslında nasıl hissettiği nesnel ve sayısal olarak belirlenmektedir.
Cihaz bedenin 7 temel bölgesinden ölçümler alarak bedensel iç düzenin işleyişi konusunda kesin bilgiler verir.
BİYOLOJİK İNDEKS: Temel Düzenleyici Sistem olarak bilinen bağ dokusunun işlevsel durumu, hastanın biyolojik yaşını ve vücudunun ne kadar yıpranmış olduğunu gösterir. Biyolojik İndeks, tedavi yönteminin başarısını derecelendirmek için kullanabilecek en hızlı yöntemdir..

VEGATEST ile neler yapılabilir?

ORGAN İŞLEV TESTLERİ: Sorunlu organları, sorunun kaynağını ve biyolojik indeksini belirler. Bir organın ya da hücrenin yaşam gücünü gösterir.
ALERJİ TEŞHİS VE TEDAVİSİ: Polen, toz, ilaç, gıda, tekstil, boya gibi alerji yapan etkenlerin tespiti ve tedavisi.
AĞIR METAL BİRİKİMLERİNİN TESPİTİ: Cıva, Kurşun, Nikel, Kadmiyum vb. ağır metallerin vücuttaki birikim miktarlarını gösterir.
GIDA DUYARLILIK ANALİZİ: Vücudunuzda duyarlılık yaratan gıdalar araştırılır. Gıda duyarlılığına neden olan bağırsak flora bozuklukları, enzim yetersizlikleri ve hormonal dengesizlikler hakkında bilgi elde edilir. Bu sonuçlara göre, kişiye özel beslenme ve tedavi programları uygulanır.
MİKROBİK ANALİZ: Virüs, bakteriler ve parazitlerin ayrıntılı araştırılmasıdır.
EKSİKLİK BELİRTİLERİ: Vitamin, mineral ve hormon eksiklikleri belirlenir.
İLAÇ UYUMLULUĞU ANALİZİ: Kullandığınız ilaçların bünyenize fayda sağlayıp sağlamadığı, birden fazla ilaç kullanılıyorsa birbirleriyle etkileşimleri analiz edilir. Bu linkten ilgili bir röportajı okuyabilirsiniz: http://www.aktifhaber.com/cillerden-harika-kanser-cihazi-47917h.htm
ÇAKRA TARAMA: Bedenimizdeki 7 ana enerji noktasının durumu hakkında ayrıntılı bilgi elde edilir.
MERİDYEN TARAMA: Tüm akupunktur noktalarını birbirine bağlayan 24 ana enerji meridyeninin ayrıntılı incelenmesidir.
DOZ TESTİ: Tablet, kapsül, damla gibi şekillerde alınabilen ilaçların dozlarını belirlemede kullanılır.
TEMEL TEST (CHECK-UP): Bedenin tam analizidir.
SİSTEM BİLGİ KARTI (ÇİP): Derinin hemen üzerinde taşınan Sistem Bilgi Kartına VEGATEST sonuçlarına göre vücudun biyolojik sistem bilgisi manyetik olarak yüklenir.